Ako na to?

Online rezervácia

Vyberte si motocykel, ktorý si chcete požičať – v rezervačnom kalendári vidíte jeho aktuálnu dostupnosť. Po výbere konkrétneho dátumu vyzdvihnutia a vrátenia motocykla vám rezervačný systém zobrazí informatívnu cenu, konečná bude závisieť od počtu najazdených kilometrov nad rámec predplateného balíka. Po odoslaní rezervačného formulára obdržíte informačný e-mail a následne vás budeme kontaktovať ohľadom potvrdenia rezervácie a dohodnutia detailov. V prípade zájmu o prenájom vozidla na dlhšie ako 10 dní nás prosím kontaktujte telefonicky.

Vyzdvihnutie a vrátenie motocykla

Motocykel vyzdvihnete v dohodnutom čase, ak by sa niečo zmenilo, dajte nám vedieť. Motocykel bude pripravený, čistý a s plnou nádržou, v rovnakom stave nám ho aj vrátite. Pri preberaní vás oboznámime s osobitnými pravidlami užívania motocykla; pri odovzdaní aj vrátení motocykla dostanete protokol.

Potrebné doklady

Na požičanie motocykla potrebujete platný doklad totožnosti, vodičské oprávnenie príslušnej skupiny a kauciu v hotovosti vo výške, ako je uvedená pri konkrétnom vozidle. Potrebujete aj vlastnú motocyklovú výstroj, prilbu, rukavice, a podobne.

Doplnkové služby

Pri rezervácií si môžete vybrať doplnkové služby, ako napríklad balík 1 000 km naviac, ak viete, že najazdíte viac kilometrov ako je v predplatenom balíku. Balík obsahuje 1 000 km so zľavou 50 %, teda zaplatíte len 225 € namiesto 450 €. Tento balík je potrebné objednať pri rezervácií, najneskôr však pri vyzdvihnutí motocykla. Ďalšou doplnkovou službou je prenájom kufrov k vybraným motocyklom, ktoré si rovnako môžete vybrať pri rezervácii.

Ako si vyrátam cenu?

  1. Chcem si požičať Ducati Multistrada 1260 S na 1 deň, ako si vyrátam cenu?
    Denná sadzba na Ducati Multistrada 1260 S je 149 € / deň a v cene máte 250 km, pri požičaní na jeden deň máte ako bonus od nás ďalších 100 km zdarma, čiže zaplatíte 149 € / deň a máte v cene spolu 350 km. V prípade, že najazdíte viac km ako máte predplatené, zaplatíte 0,45 € / km.
  2. Chcem si požičať Ducati Scrambler 1100 na víkend od piatka do pondelka, ako si vyrátam cenu?
    Denná sadzba na Ducati Scrambler 1100 je 149 € / deň a v cene máte 250 km, pri prenájme na 3 a viac dní máte zľavu 15 % z dennej sadzby, to znamená, že zaplatíte 380 € namiesto 447 € a v cene máte 750 km (3 x 250 km). V prípade, že najazdíte viac km, ako máte predplatené, zaplatíte 0,45 € / km.

Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH.

Môžem ísť s požičaným motocyklom na okruh?

S požičaným motocyklom nie je možné isť na okruh alebo sa zúčastniť motoristických športových podujatí, vzhľadom na rozsah poistného krytia.